Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Nowości

Nowy dziennik

2006-11-06 10:43:27 Autor: Dreamer

Mam przyjemność oznajmić, że jest już tłumaczenie najnowszych części dziennika Europe.

Jak już pewnie większość wie, dziennik jest pisany bezpośrednio przez zespół Europe i za pośrednictwem ich oficjalnej strony ( http://europetheband.com ), jest on udostępniany dla szerokiego grona fanów z całego świata. Dziennik jest jednak dostępny jedynie w wersji angielsko-języcznej. Właśnie z tego powodu nasz serwis, chcąc dać możliwość zapoznania się z nim, także osobom nieobeznanym w języku angielskim, postanowił opublikować tłumaczenie tego dokumentu.

Dziennik jest pisany na bieżąco i po częściach oferowany internautom, tak więc nie zapomnij zajrzeć tutaj w przyszłości. Być może będzie już dostępna jego kolejna część. Z naszej strony, postaramy się o tłumaczenie, najszybciej jak to będzie tylko możliwe. Póki co zapraszam do działu "dziennik", gdzie znajdują sie najnowsze wpisy...

Źródło: http://europetheband.com

Biografia "Secret Society"

2006-09-03 08:34:19 Autor: Dreamer

Jest już dostępna biografia ostatniego krążka grupy Europe. O napisanie tej biografi został poproszony brytyjski dziennikarz Mike Stern.

Z oryginalną angielską wersją można się zapoznać na stronie zespołu (www.europetheband.com). Na pocieszenie dla tych, którzy nie są biegli w języku angielskim, chciałbym zakomunikować, że nasz serwis przygotował tłumaczenie tego dokumentu na język polski. Tekst można znaleźć w dziele "Artykuły".

Źródło: http://www.europetheband.com

Secret Society już gotowe

2006-09-02 21:14:08 Autor: Dreamer

Po zakończeniu nagrywania nowego, jakże oczekiwanego, albumu wszystko jest już przygotowane do publikacji. Premiera zaplanowana jest na 24 października. Tak jak podczas ostatniej produkcji, także i tym razem chłopaki z Europe zdecydowali się na współpracę z wytwórnią muzyczną Sanctuary.

Oto pełna lista dostępnych piosenek:
1. Secret Society
2. Always The Pretenders
3. Love Is Not The Enemy
4. Wish I Could Belive
5. Let The Children Play
6. Human After All
7. The Getaway Plan
8. A Mother's Son
9. Forever Traveling
10. Brave And Beautiful Soul
11. Devil Sings The Blues

"Słysząc nagrywania w studiu już byłem bardzo szczęśliwy, ale słysząc ukończony i nagrany materiał, to co mogę powiedzieć to, że jest to najlepszy album jaki Europe kiedykolwiek stworzył" - takimi oto słowami, skomentował nową płytę Ian Haugland.

Źródło: http://www.europetheband.com

Nowe DVD już 4 Października

2006-09-02 20:30:24 Autor: Dreamer

Na 20 rocznice powstania wielkiego przeboju wszechczasów, Europe ufunduje nam, fanom, wspaniały prezent. Będzie nim nowe DVD o nazwie "The final countdown 20th anniversary".

Krążek zawierać będzie 13 piosenek z koncertu w Stockholmie z 1986 roku. Dodatkowo będziemy mogli znaleźć na nim także wywiad przeprowadzony w studiu podczas nagrywania nowego albumu, galerię zdjęć nigdy do tej pory nie publikowaną, biografię, wizytę w studio w Zurichu podczas nagrywania albumu "The final countdown" i wiele wiele więcej...

Nowe DVD będzie dostępne już 4 października, lecz nie wiadomo kiedy i czy w ogóle trafi na polskie sklepowe półki.

Źródło: http://www.europetheband.com

Nowa solowa płyta John'a

2006-05-14 13:30:44 Autor: Dreamer

Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie John'a Norum'a można dowiedzieć sie, że nasz gitarzysta planuje wydać nową solową płytę.

Póki co, jest zajęty nagrywaniem nowego albumu wraz z zespołem Europe, ale jak sam przyznaje, po jego ukończeniu chciałby nagrać solowy krążek, który miałby znaleźć się na sklepowych półkach jeszcze tego roku.

Możemy tylko pogratulować tak ambitnych planów i liczyć na to, że już w najbliższym czasie staną się rzeczywistością.

Źródło: http://johnnorum.com

Archiwum