Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Nowości

14.10.2004 - The Race Is On

Dojechaliśmy do Helsinek w południe i zameldowaliśmy się w hotelu. Niektórzy z nas wrócili do spania, a reszta wybrała się na miasto próbując znaleźć wszystko, czego zapomnieliśmy zabrać. Pierwszy koncert w czasie tej trasy, staraliśmy się być przy próbach dźwięku, żeby połączyć cały nasz sprzęt. Po tym procesie mieliśmy kilka wywiadów do udzielania, a potem poszliśmy na kolację, niektórzy nas wrócili do hotelu, bo było chłodno.

21:00... czas na show!!! Oprócz tego, że nie mogliśmy wykorzystać w pełni efektów świetlnych i technicznych musimy powiedzieć, że rozpoczęcie koncertu było całkiem niezłe.

Po koncercie zostaliśmy poczęstowani szampanem. Większość z nas nienawidzi szampana, więc co u licha (gdzie się podziało piwo, wódka i whisky)... zamknięte dla rock & roll'owców! Później zostaliśmy zaproszeni do rockowego klubu w Helsinkach, w tym czasie nie wiedzieliśmy, kto z zespołu gdzie jest i co się stanie. Później opowiemy wam o kilku soczystych szczegółach z nocnej wycieczki Europe po Helsinkach.

Na razie... Szalejcie!

Europe

Powrót