Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Nowości

29.10.2006 - Przez noc, trzeci koncert

Witajcie ponownie.

Właśnie skończyliśmy nasz trzeci koncert w Szwecji, Skövde.

Dojechaliśmy tam o 7 rano. Na szczęście właśnie zaczęto podawać śniadanie, kiedy wysiedliśmy z naszego autokaru.

Mimo to w jadalni było wciąż bardzo ciemno. Widziałem Johna Leven'a jak szpera w kółko z czymś dziwnym na swoim talerzu. Chciał zabrać to na góre do swojego pokoju i zjeść po przespaniu kilku godzin.

Potem po rozmowach między sobą dowiedzielismy sie, że nałozył sobie na talerz z owsianką klopsiki sądząc, że to jajecznica.

"Trzeci koncert i już z chłopakiem jest niedobrze".

Trzeci koncert w Skövde był bardzo relaksujący. Przechodzimy teraz przez "obracanie" różnymi rzeczami. Publiczność była bardzo głośna i dostrzegliśmy wśród niej wiele młodych fanów.

Zbliża sie północ I wszyscy szykują sie do podróży do Kopenhagi.. To będzie długa droga autokarem. Szacujemy, że dotrzemy tam około 9:00 rano. Mamy zamiar wziąść wszyscy wolne. Mój głos potrzebuje tego. Poza tym jutro wieczorem bedziemy udzielać wielu wywiadów, przez telefon, dla amerykańskich czasopism I radia. Nasza nowa płyta niedługo się tam ukaże.

Nasza ekipa naprawde zasługuje na dzień przerwy, naprawdę ciężko pracują, żeby wieczorami wszystko było w porządku. Jestem pewnien że wiele duńskiego piwa zostanie wypite podczas ich postoju w Kopenhadze.

Na razie. Czas wsiadać do autokaru. Trzymajcie się...

Joey

Powrót