Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Nowości

27.10.2006 - Pierwszy koncert, Lund w Szwecji

Witajcie tam. Własnie skończyliśmy nasz pierwszy koncert w Szwecji. Jesteśmy zadowoleni. Zmęczeni... ale zadowoleni. Cudownie jest dawać pierwszy show. Tłum w Lund zgotował nam wielkie powitanie.

Zagraliśmy dziś 5 nowych piosenek Secret, Always, getaway, children and enemy. To udowodniło nam, że dobrze je dobraliśmy. Nowy album został wydany dopiero co, więc wiele osób nie słyszało jeszcze naszych nowych kompozycji, ale wyglądało na to, że mimo to doskonale się bawią.

Dziś przed koncertem podpisywaliśmy płyty w jednym z centrów handlowych, przybyli fani z przeróżnych miejsc. Że Szwecji oczywiście, ale także z Holandii, Hiszpanii, Włoch, Tajwanu, Anglii i z Polski. W czasie tej trasy wiele razy będziemy podpisywali płyty i lokalne reklamy, będziemy często, każdego dnia.

To był długi dzień. Nasz suport, zespół Stereolith także dał świetny koncert. Miłe chłopaki z dobrymi melodiami.

Teraz szykujemy się do wsiadania do autokaru i całonocnej jazdy do Kalmar. Zapakowaliśmy do autokaru filmy I mamy zamiar się relaksować po całym dniu ciężkiej pracy. Powinniśmy tam dojechać około 5 rano, gdzie cześć z nas ma zarezerwowany hotel, a cześć będzie spała w autokarze.

Zaglądajcie na stronę, będziemy was informowali co sie dzieje podczas trasy "secret society"

Dobranoc...

Joey

Powrót