Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Nowości

18.11.2004 - Koniec europejskiej trasy 2004

Cóż, skończyliśmy kolejną fantastyczną trasę. Nie możemy uwierzyć, że mamy tylu fanów w Paryżu, Antwerpen i Tilburgu. Jesteśmy bardzo szczęśliwym zespołem, że mamy tylu tak wytrwałych fanów. Więc, dla wszystkich, na i wokół naszej trasy: Robicie dla nas coś naprawdę szczególnego!

Nasz ostatni koncert w Londynie był faktycznie miły. Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać, bo nie graliśmy tam od dawna, ale zostaliśmy bardzo ciepło powitani.

Wszystkie fajne rzeczy filmowaliśmy na DVD. Całą podróż z Londynu do Holandii, kiedy świętowaliśmy z naszą załogą, do białego rana.

Ktoś powiedział nam, że staliście w miejscu, w którym graliśmy jeszcze długo po koncercie. Bardzo nam przykro, że nie zobaczyliśmy się z wami tym razem, ale jeszcze wrócimy do Anglii i mamy nadzieję, że się z wami spotkamy. Podczas show w Londynie byliśmy rozpoznawani przez ludzi z wielu różnych krajów, słyszeliśmy, że byli nawet ludzie z Nowej Zelandii, niesamowite!!!

Będziemy pisać ten dziennik, żebyście wiedzieli, co robimy. Może nie tak często jak wtedy, gdy jesteśmy w tourne, ale będziemy starali się robić to jak najlepiej. W przyszłym roku ruszamy w trasę, zaczynamy już w styczniu od Japonii. W przyszłości zaglądajcie po nowe porcje "news'ów".

Od wszystkich członków zespołu, dla was wszystkich, serdeczne podziękowania. Nie istnielibyśmy bez was.

Europe

Powrót