Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Nowości

14.01.2005 - Europe w Japonii

Trasa "Strat From The Dark" zaprowadziła nas do kraju zachodzącego słońca. Ostatni raz w Japonii graliśmy w 1991, razem z Metallicą w Tokyo Dome. Nie wiemy, czego tym razem mamy się spodziewać.

Pierwszy koncert odbył się w "Tokyo International Forum". To miejsce wygląda trochę jak statek kosmiczny ze StarTreka. Bardzo nowoczesne i pełne sztuki. Wiele rzeczy się zmieniło przez te lata, ale nie japoński rockowy tłum! Jak tylko wyszliśmy na scenę ludzie oszaleli, śpiewali tańczyli póki nie skończyliśmy grać.

Po koncercie spotkaliśmy się z kilkoma fanami, a potem niektórzy z nas wybrali się świętować do "Lexington Queen", gdzie serwują Gin z Tonikiem w szklankach od herbaty! Ciągle... wywołuje to ten sam efekt!

Drugi show odbył się w Shibuya-AX. To miejsce jest nieco mniejsze, przez co występ był bardziej intymny. Zmieniliśmy nieco skład piosenek, które wykonywaliśmy i zaczeliśmy koncert wcześniej niż kiedykolwiek, bo już o 17:00. Potem zabrali nas na kolację do Shabu - Shabu, gdzie doprawiliśmy się, do wyboru, zimna albo gorąca sake.

Osaka to drugie miasto Japonii. Oczywiście graliśmy tu już wcześniej, ale to miejsce jest zawsze wyjątkowe. Na koniec koncertu Joey zebrał się na odwagę i wskoczył w tłum. Byli trochę zszokowani, ale szybko się otrząsneli i zaczeli nosić Joeya na ramionach. Ludzie w Osace czuje rocka!

Tego ranka jedziemy zobaczyć zamek w Osace. Potem wsiądziemy do pociągu pośpiesznego do Nagoya. Dziś idziemy na koncert The Lost Pophets i na skrzydełka z kurczaka, które są lokalnym specjałem.

Ian

Powrót