Oficjalna strona Czat Galeria Księga gości Forum

Archiwum news'ów

Europe w Polsce

2006-04-19 14:41:40 Autor: Dreamer

Jeszcze tej zimy Europe może odwiedzić nasz kraj. Wszystko leży w twoich rękach. Dopisując się do listy osób zainteresowanych tym wydarzeniem, przyczynisz się do tego, aby marzenie wszystkich polskich fanów Europe wreszcie się spełniło. Wiecej informacji w dziele "Europe w Polsce".

Źródło: własne

Rozstrzygnięcie konkursu

2006-04-18 15:50:04 Autor: Dreamer

Początkowo konkurs miał składać się z 3 etapów, ale z powodu zbyt małego zainteresowania postanowiliśmy opuścić dalsze części i przyznać nagrody dla osób, które najlepiej poradziły sobie z pytaniami z pierwszego etapu.

Największą wiedzą o szwedzkiej piątce zwanej "Europe" wykazały się następujące osoby:

1. Aneta
2. Nori
3. Lucy

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie wszystkim uczestnikom i gratulujemy tym którzy okazali się najlepsi. Nagrody zostaną rozdysponowane w ciągu najbliższych dni.

Źródło: własne

Konkurs

2006-03-01 18:21:42 Autor: Dreamer

Z przyjemnością pragniemy Was poinformować o nowym konkursie organizowanym przez nasz Serwis.

Konkurs składa się z 3 etapów. Aby przejść do kolejnego etapu należy odpowiedzieć poprawnie na następujące pytania:

1. Jak nazywa się nowe DVD Europe?
2. W jakim hard rockowym zespole po odejściu z Europe grał John Norum?
3. Czy wszyscy członkowie Europe nadal mieszkają w Szwecji, a jeśli nie to gdzie?

Naturalnie żaden konkurs nie może obejść się bez nagród, nie inaczej jest i tym razem. W konkursie wygrać można:

* I miejsce - Pełny koncert z 2004 roku w Barcelonie w wersji audio.
* II miejsce - Force Demo (11 piosenek).
* III miejsce - "Never gonna say goodbye".

Oprócz tego każdy uczestnik, który dostanie się do trzeciego etapu naszego konkursu w nagrodę otrzyma piosenkę "Give a halping hand".

Z powodu zbyt małej ilości poprawnych odpowiedzi termin rozstrzygnięcia pierwszego etapu zostaje przesunięty na 15 kwietnia 2006 roku. Odpowiedzi prosimy wysyłać pod adres koni86@wp.pl.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Źródło: wlasne

Nominacja "Live from the dark"

2006-02-27 10:01:54 Autor: Dreamer

Nowe DVD Europe, "Live from the dark", jest nominowane do nagrody na najlepsze DVD muzyczne w "VideoGalan Awards".

Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się podczas gali w Göteborg'u 16 marca tego roku. Konkurs organizowany jest przy współpracy czasopisma "Expressen".

Lista nominowanych na najlepsze DVD muzyczne:
1. Europe "Live from the Dark"
2. Idol "Finalen"
3. Melodicfestivalen 50 år "Vinnarna"
4. Metallica "Some kind of monster"

Wszyscy trzymamy kciuki za Europe :)

Źródło: http://expressen.se

Nowy "image" serwisu

2006-02-02 16:19:37 Autor: Dreamer

Z dniem 2 lutego 2006 serwis "Europe Stormwind" przybiera nową szatę graficzną. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie do gustu wszystkim fanom Joey Tempest'a i spółki, którzy odwiedzają nasz serwis.

Nowy wygląd strony ma na celu sprawić, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Z naszej strony, dołożymy wszelkich starań, aby serwis był wpełni funkcjonalny i aby mógł zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z zespołem Europe.

Gdybyś jednak miał jakieś uwagi związane z działaniem serwisu w każdej chwili możesz skontaktować się z jednym z redaktorów lub wyrazić swoją opinię na naszym forum.

Wszystkim serdecznie dziekujemy za wiztyę w naszym serwisie.

Źródło: własne

"Yesterday's news" acoustic live version

2006-01-21 13:16:07 Autor: Koni

Na oficjelnej stronie Europe ukazała się akustyczna wresja piosenki "Yesterday's news", zarejestrowana na żywo, podczas występu grupy w stacji szwedzkiego radia Rocklassiker. Oto link to tego utworu: http://www.europetheband.com/Ydn.mp3

Miłego słuchania.

Źródło: http://www.europetheband.com

Yesterday's news magazine...

2005-11-27 10:55:54 Autor: Koni

Nieoficjalny magazyn o Europe, tworzony przez fanów i webmasterów z całego świata (w tym także przez nasz serwis) już jest gotowy!!! :-)

Gazeta liczy około 30 stron i będzie kosztowała 3,5 euro.

Magazyn można zakupić po skontaktowaniu się z jego twórcami. W Polsce ze mną :-). Jeśli macie ochotę zakupić "Yesterday's news", piszcie mojego maila, którego znajdziecie w dziale radakcja, lub na gg (7952077). Serdecznie zapraszamy... :-)

Źródło: własne

Co mozna znaleźć na nowym DVD...

2005-11-26 19:45:08 Autor: Koni

Na sklepowych półkach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii można już znaleźć nowe, dwupłytowe DVD Europe - "Live from the dark".

Na pierwszej z płyt, ukazał się zarejestrowany na żywo w Londyńskim klubie "Hammersmith Odeon" koncert. Zespół wykonał takie utwory jak: "Got to have faith", "Ready or not", "Superstitious", America", "Wings of tomorrow", "Let the good times rock", "Animal crossing/Seven doors hotel", "Hero", "Wake up call", "Sign of the times", prezentacja, "Milano/Girl from Lebanon", "Carrie", "Flames", "Yesterdays news", "Rock the night", "Start from the dark", "Cherokee" i oczywiście "The final countdown".

Na drugiej płycie zamieszczone zostały:

- Materiały bonusowe z trasy koncertowej: otwarcie, odjazd z teatru w Tilburgu, przyjazd do Londynu, otwarcie w Londynie, wywiady z publicznoscią oraz finałowe wyjście zespołu na scenę.

- Wywiady z taksówce, których udzieli: John Norum i John Leven, Ian Haugland, Mic Michaeli, oraz Joey Tempest.

- Wywiadny ze sceny, których udzielili: John Norum, Mic Michaeli, John Leven i Ian Haugland.

- Video z próby dźwięku przed koncertem w Londynie, gdzie zespół wykonał utwory: "Spirit underdog", oraz "Heart of stone".

- Klipy do piosenek: "Got to have faith" i "Hero"

- Biografia

- Dyskografia

- Videografia

- Twórcy płyty

Życzymy miłego ogladania :-) !!!

Źródło: własne

Nowe DVD

2005-11-07 13:56:38 Autor: Koni

Nowe dwupłtyowe DVD Europe "Start from the dark live" ukaże się 18.11.2005 w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Od 07.12.2005 mozna je będzie nabyć będzie w Skandynawii. Niestety w Polsce nie będzie ono dostępne.

Na trwających ok. 4 godzin płytach znajdzie się między innymi koncert zespołu zarejestrowany na żywo w Hammersmith Odeon w Londynie oraz mnóstwo interesujących dodatków.

Źródło: własne

Yesterday's news

2005-11-07 13:55:55 Autor: Koni

Planowane jest wydanie gazety poswięconej w całości Europe. Będzie ona nosiła tytuł "Yesterday's news" i będzie współtworzona przez webmasterów z całego swiata, w tym także przeze mnie. Nie wiadomo, kiedy ukaże się pierwszy numer i czy będzie dostępny w Polsce.

Bliżesze informacje na ten temat znajdziecie na forum oficjalnej strony Europe www.europetheband.com

Źródło: własne

Nowy płyta Europe

2005-05-26 22:54:18 Autor: Dreamer

Joey Tempest, John Norum, Mic Michaeli, Ian Haugland oraz John Levén planują wydanie kolejnej płyty. Jak zdradził Joey Tempest, prace nad nowym albumem powinny się rozpocząć jeszcze tego lata. Wydanie nowego krążka przewiduje się na początek przyszłego roku.

Źródło: http://www.hairballjohn.com

Piosenka Noruma w gazecie

2005-04-02 18:59:56 Autor: Dreamer

Na załączonej płycie CD do marcowego numeru miesięcznika "Teraz Rock" znalazła się piosenka John'a Norum'a. Utwór nosi nazwę "Chase Down The Moon" i pochodzi z najnowszej solowej płyty Optimus.

Źródło: http://www.terazrock.pl

Welcome...

2005-03-28 17:08:49 Autor: Dreamer

Dziś, dnia 28 marca 2005 roku, następuje uroczyste otwarcie mojej strony poświęconego szwedzkiej grupie rockowej - Europe. Mam nadzieje, że będziesz zadowolony z wizyty w tym serwisie i wyniesiesz z niego cenne informacje. Zapraszam do zwiedzania.

Źródło: własne